Cashixir Nasıl Alınır , Güvenli Ucuz

Cashixir Nasıl Alınır , Güvenli Ucuz

Posted by admin in Genel on 11 Kasım 2016 with Yorum Yok

SatisKart.Com Cashixir Resmi Satış Sitesinden , güvenli ve  yasal yollardan Cashixir satın alabilirsiniz. Gönül rahatlığında ödeme yapabilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken sistemimizde bulunan Cashixir Fiyatları bölümünden sizlere gerekli olan cashixir miktarını belirleyerek. Canlı destek bölümüne  bağlanmak. Canlı destek operatörlerimiz ile yapacağınız görüşmede havale edeceğiniz hesap numarasına belirlemiş olduğunuz cashixir miktarının ödemesini havale etmek. Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra sistemimizde belirtmiş olduğunuz telefon numarasına SMS ile cashixir pin kodunuz gönderilecektir.

  Ön ödemeli kart sistemi almak bu kadar kolay ve hızlıdır kafanızda hiç bir soru işareti olmasın hiç bir şekilde sizlerden kimlik bilgisi ve sizlere sorun yaratacak hiç bir bilgi talep edilmez. Cashixir kart kullanarak kendinizi tamamen güven altına alın.

 Bu işlem resmi satış firması olduğumuzdan dolayı kısa sürecektir. Diğer aracı firmalar gibi sizleri asla bekletmeyiz ve yarı yolda bırakmayız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık

© SatisKart.Com | KullanatKart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.ş Copyright 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.